Metin Arolat

Star tv, Kanal 6 ve Atv’nin Tanıtım Bölümlerinde Yönetmenlik yaptı. İlk Reklam filmi tecrübesini Loft Kot Firmasına çektiği reklamla elde eden sanatçı bu reklamla katıldığı Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivalinden (kendi dalında) ödül kazandı. 600′den fazla Reklam filmi ve kendi şarkılarıda dahil, Megastar Tarkan, Gülşen gibi birçok ünlünün kliplerini de yönetti.

Özkul Dikici

Özkul Dikici, 1978’de Balıkesirde doğdu. İlk eğitimlerini tamamladıktan sonra Antayla Akdeniz Üniversitesinde İşletme okudu. Sonrasında Amerikaya yerleşip vatandaşlığını alan Özkul, Eşi Amanda Lee Dikici ile tanışıtığı yer olan Kentcuky’de 7, sonrasında da Los Angeles (CA)’ta 5 yıl yaşadı. LA’ de sinematografi ve yönetmenlik eğitimi aldı. Sonrasında Türkiye’ye tekrar yerleşen Ozkul, hem yurtiçi hem yurtdışında tanınmış birçok projeye imza attı.

Hakan Kurşun

1967 Bandırma’da doğdu. Meslek hayatına 1984 yılında Kabataş lisesini bitirdikten sonra AFM stüdyolarında Kamera Asistanı olarak başladı. 1985 –1998 yılları arasında yaklaşık 2000’e yakın reklam filminde Görüntü Yönetmeni olarak görev aldı. İngiltere’de oyuncu koçluğu ve sinematografi eğitimi aldıktan sonra 1998 yılında Yönetmenliğe başladı.

Mahir Birav

1975’te doğdu. İstanbul Üniversitesi Sinema TV lisans (1993-97) ve San Francisco Academy of Art University Sinema yüksek lisans (1999-2001) programlarını bitirdi. 1994’ten itibaren kamera, kurgu ve ses tasarım derken nihayet 2008’de öğrenciliğimden beri aradığımı buldu: Yazmak ve yönetmek… Hayatta daha mutlu olduğu hiç bir şey yok.

Devrin Usta

1991 Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu. 1998 yılında, University of North Texas’da Sinema, Televizyon ve Fotoğraf bölümlerini bitirdi. Kısa filmleri ve fotoğrafları yurtdışında ödüller aldı. 1999 yılından bu yana reklam, klip ve sinema sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.